ПОСЛУГИ

Приватні інвестиції та банкінг

IIP працює як класичний комерційний банк у разі, коли ми можемо вкласти наш капітал разом з іншими інвесторами в операції наших клієнтів.

Корпоративний консалтинг і M&A

Професіонали IIP консультують клієнтів з питань злиття, поглинання, створення спільних підприємств і стратегічних альянсів.

Ексклюзивний продаж і дивестиції

Ми консультуємо наших клієнтів на всіх етапах процесу продажу або ліквідації активів, оцінюємо потенційних покупців і завдання, забезпечуємо оціночний аналіз, готуємо інформаційні та маркетингові матеріали.

Стратегічний консалтинг і політична підтримка

IIP консультує своїх корпоративних і державних клієнтів з питань просування їх інтересів у міжнародних питаннях.

Антикризові рішення, супровід банкрутств

IIP забезпечує консалтинг компаніям, які стикаються з фінансовими труднощами. Ми консультуємо і допомагаємо керівництву компанії у виявленні шляхів поліпшення грошового потоку, зниження витрат і підготовці бізнесу до рекапіталізації.

Приватизація державної власності

У компанії великий досвід консультування в приватизації державних активів. Ми представляли інтереси урядів в питаннях часткового або повного продажу державної власності в сфері телекомунікацій, транспорту та інфраструктури, природних ресурсів.

Залучення приватного капіталу

Ми консультуємо клієнтів з усіх аспектів залучення приватного боргового та акціонерного фінансування для угод, а також для забезпечення внутрішнього розвитку і на загальні корпоративні цілі.