КОМАНДА

Сергій Носенко
Засновник і старший керуючий директор (Нью-Йорк і Київ)

Сергій Носенко є засновником IIP, старшим керуючим директором компанії та директором київського офісу IIP.

Майже 20 років працював в міжнародному фінансовому холдингу з головним офісом у Франції.

Має великий і успішний досвід в бізнесі, консультував клієнтів з питань управління та розвитку, а також щодо лобіювання інтересів в державних органах більш ніж в 30 країнах світу.

Спеціалізується на проектах в країнах СНД і Східної Європи.

Сергій Носенко – випускник Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» зі ступенем магістра в галузі комп’ютерних наук і систем автоматизованого проектування. Отримав другу ступінь магістра в галузі управління міжнародними економічними відносинами в Українській академії зовнішньої торгівлі.

Вільно володіє англійською, російською, українською мовами.

Рендал Стефенсон
Старший керуючий директор (Нью-Йорк)

Рендал Стефенсон – головний виконавчий директор IIP Securities LLC, компанії з ліцензією брокера FINRA. Він також очолює офіс компанії в Нью-Йорку і практику Investment Banking Advisory.

Має 25 років досвіду в якості юриста з питань банкрутства та M&A, керівника приватного інвестиційного фонду та інвестбанкіра, виконав більше 170 угод зі злиття/поглинання і корпоративного фінансування на суму понад $ 40 млрд.

Спеціалізується на консультуванні компаній з питань злиття, покупки, продажу, а також залучення капіталу, ексклюзивного продажу і роздержавлення підприємств і активів, приватизації, уклав понад 100 угод в даній сфері. Має особливий досвід у країнах колишнього Радянського Союзу і Південної Америки.

Отримав ступінь МВА в Harvard Business School, диплом юриста (з відзнакою) в Boston College Law School, а також ступінь бакалавра в галузі економіки в Університеті штату Мічиган. Прийнято в колегію адвокатів Нью-Йорка, володіє ліцензіями на торгівлю цінними паперами.

Андрій Палка
Керуючий директор (Київ)

Андрій Палка – професійний і успішний банкір, має 15-річний досвід роботи в банківській сфері в Україні.

Побудував блискучу кар’єру від начальника кредитного відділу до голови правління банку («ДіВі Банк», 2011-2014 р.р.). За три роки роботи Банк зайняв 35 місце в рейтингу українських банків за розміром чистих активів (зростання активів з 125 млн. грн. до 6,4 млрд. грн.).

Має досвід управління всіма банківськими процесами, створення банківської установи, антикризового управління банком. Експерт в питаннях банківських послуг і банківської діяльності.

У компанії International Investment Partners з лютого 2015 року.

Спеціалізується на супроводі угод М&A на банківському ринку України, купівлі-продажу банківських активів, інвестиційних проектах у фінансовому секторі.

Закінчив Львівський державний університет ім. Івана Франка, економіст. Отримав ступінь МВА в KSE (2013-2014 р. р.)