ПРО КОМПАНIЮ

International Investment Partners (IIP) – приватна міжнародна компанія, яка надає послуги стратегічного управління, фінансовий, транзакційний консалтинг і підтримку урядам, корпораціям, підприємцям у разноманітних проектах.

International Investment Partners спеціалізується на роботі з компаніями і активами у металургії і видобутку нафти, газу, комунальних послугах та передачі електроенергії, поновлюваних джерелах енергії, громадській інфраструктурі, в тому числі розвитку залізничного транспорту, портів і доріг.

Український офіс компанії International Investment Partners (IIP) надає послуги українським компаніям по просуванню товарів та послуг на ринках США, супроводжує правочини між українськими та американськими компаніями у всіх галузях.

Детальніше про послуги компанії

У структуру IIP входять IIP Securities LLC – брокерська компанії з ліцензією FINRA та дочірня компанія IIP Holdings LLC.

IIP ПРИНЦИПИ

1.

Конфіденційність

Ми надаємо консультації нашим клієнтам з абсолютною конфіденційністю. Ми не рекламуємо наші проекти ні за яких обставин.

2.

Чесність і об'єктивність

У консультуванні наших клієнтів ми радимо як проводити операцію, так і відмовитися від неї, це залежить виключно від реальних перспектив проекту. Завдання нашого консалтингу – максимізувати довгостроковий прибуток для клієнта.

3.

Точний аналіз і здоровий глузд

У кожній угоді та проекті тільки чіткі і зрозумілі пропозиції забезпечують успішний результат. Ми грунтовно аналізуємо драйвери проекту та керуємось виключно економічними категоріями.

4.

Доступ

Перш за все, ми пропонуємо нашим клієнтам доступ до можливостей власності, до ключових осіб, які приймають рішення, до керівників місцевих органів влади, до впливових компаній і чиновників, до інвестиційного капіталу.

5.

Сервіс преміум-класу

Керівник IIP супроводжує кожен клієнтський проект. Ваша угода або проект заслуговують на увагу досвідчених професіоналів.